اخبار

جلسه هم اندیشی مورخ ۱۹ بهمن ماه

خلاصه ای از موضوعات، پیشنهادات و نظرات مطروحه در جلسه هم اندیشی مورخ ۱۹ بهمن

این جلسه که در سالن کنفرانس مروارید سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران برگزار و با حضور تعدادی از اعضای انجمن آغاز گردید. در این جلسه تعدادی از اعضا به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود پرداختند که خلاصه ای از موارد مطروحه به شرح ذیل می باشد:

۱- در خصوص گرید فروشی و واگذاری غیر مجاز مجوز غرفه سازی به مجموعه های دیگر، تعدادی از حاضران درخواست پیگیری انجمن را مطرح نمودند.
۲- در خصوص موضوع نمایشگاه بانکداری دیجیتالی حاضرین خواستار رفع محدودیت های موجود در مورد انتخاب شرکت های غرفه سازی شدند.
۳- تعدادی از سخنرانان درخواست پیگیری جایگزینی لیست جدید مجوزهای غرفه سازی را مطرح نمودند.
۴- در خصوص پایش بعضی شرکت های متخلف در کمیته انضباطی سوالاتی مطرح شد که توضیحاتی درباره این موضوع ارائه گردید.
۵- در موضوع ساخت و ساز غرفه خارج از ضوابط در نمایشگاه گردشگری از سوی یکی از شرکت های غرفه ساز، مدیر عامل مربوطه، ساخت بیش از ۳۰۰۰ مترمربع در این نمایشگاه را تایید کردند که این موضوع مورد انتقاد تند حاضرین در جلسه واقع گردید و تعدادی از اعضا خواستار برخورد جدی انجمن در خصوص تخلف صورت گرفته در نمایشگاه گردشگری از مسیرهای قانونی شدند.
۶- یکی از اعضا پیشنهاد ایجاد یک کانال صرفاً اطلاع رسانی را مطرح نمودند و همچنین پیشنهاد معرفی بیشتر مراحل دریافت مجوز غرفه سازی و داشته ها و توانایی های شرکت های غرفه ساز را با هدف جلوگیری از انتخاب سلیقه ای در ستادهای برگزاری را مطرح نمودند.
۷- یکی از اعضای انجمن پیشنهاد ارائه و انتشار آمار کار تمامی شرکت های غرفه ساز را از طریق سامانه مطرح نمودند.
۸- یکی دیگر از سخنرانان پیشنهاد معرفی متخلفان از طریق سایت و گروه انجمن و همچنین اجباری شدن عضویت در تعاونی تشکیل شده را مطرح نمودند.
۹- پیشنهاد تشکیل هیاتی از اعضا جهت بررسی موارد موجود توسط یکی از اعضا مطرح و مقرر شد اعضای منتخب در جلسه‌ای که اعلام خواهد شد حضور یابند.
۱۰- یکی از اعضا نسبت به انتخاب غرفه ساز برتر و مواردی از این دست که جزء برنامه های کمیته ارزیابی عملکرد می باشد، مخالفت نمود.
۱۱- گزارشی از عملکردی یکساله سامانه انجمن در خصوص تعداد مجوزهای صادره اعضا و غیر اعضا و مبالغ دریافتی از سوی هیئت مدیره انجمن اعلام گردید.

در این جلسه خانم ها
آستیاژ و آقامحمدی
و آقایان
نراقی، اشراقی ، نورمحمدی، شریفی، پیشگویی، ثروتی، مکاری، حاتمیان، ایزدپور، نیکپور و گیتی نما از سوی حضار صحبت نمودند.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا